Direct Cargo Sp z o. o. profesjonalnie zajmuje się transportem, jego organizowaniem w kraju i za granicą. Oferując najwyższe standardy obsługi, oddajemy Państwu do dyspozycji naszych najlepszych spedytorów, kierowców oraz całe zaplecze logistyczne, składające się z powierzchni magazynowych do składowania lub konfekcji.

Direct Cargo Sp. z o. o. stosując indywidualne podejście do Klienta ma w naturze dbałość o szczegóły i sumienność działań, potrafimy zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Kapitał korzyści, który oddajemy do użytku naszym Klientom, czerpiemy z bogatego doświadczenia pracowników, którzy stanowią dla nas najwyższą wartość.


Klientom oferujemy transport cało pojazdowy, częściowy jak również przesyłki paletowe, na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Nasza firma charakteryzuje się kompleksowym rozwiązywaniem zadań logistycznych, zapewniając pełną kontrolę nad każdym etapem działań. Pomagamy znaleźć rozwiązanie nawet dla najbardziej nietypowych zleceń, przesyłek ekspresowych, ponadgabarytowych, łańcucha dostaw oraz dostaw awizowanych.