Logistyka

Zarządzanie flotą w firmie transportowej

Nasza firma przewozowa to solidność, doświadczenie, ugruntowana pozycja i doskonała opinia na rynku.

Najbardziej zaawansowaną usługa świadczoną przez DirectCargo Sp. z o.o. obok przewozu towarów jest logistyka kontraktowa. Łączy ona w sobie wszystkie elementy łańcucha obsługi logistycznej i opiera się na trwałej, długoterminowej współpracy.

Napisz do nas

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytanie bądź chcesz, abyśmy przedstawili dla Ciebie ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość e-mail.

Logistyka kontraktowa w transporcie

Zajmujemy się szeroko pojętą logistyką kontraktową, czyli długoterminowym i kompleksowym zarządzaniem operacjami magazynowymi naszych klientów i partnerów. Jeżeli chcielibyście Państwo powierzyć nam swój magazyn centralny w ramach outsourcingu, zapewnimy Wam usługę w pełni kompleksową, na najwyższym poziomie.

Outsourcing usług logistycznych

Oferujemy usługi z zakresu logistyki kontraktowej. Klienci decydujący się na outsourcing usług logistycznych mogą liczyć na profesjonalizm na każdym etapie zlecenia. Nasz system pracy obejmuje szereg działań zapewniających sprawne operacje prowadzone na powierzchni magazynowej. Począwszy od przyjęcia towaru, aż po kompletowanie zamówienia zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta, a skończywszy na dowiezieniu towaru do odbiorcy „just in time”.

Profesjonalizm na każdym etapie transportu

Posiadamy doświadczenie i gwarancję bezpieczeństwa w zakresie rozwiązań logistycznych. Dążymy do minimalizowania kosztów ponoszonych przez Klienta przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

Zacznij jeździć z Direct Cargo

Zadzwoń do nas i dowiedz się, na czym może polegać nasza współpraca.

Referencje

Oto, co nasi szczęśliwi kontrahenci mieli do powiedzenia na temat naszych usług:

Przedsiębiorstwo Direct Cargo Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co można było zauważyć podczas wykonania usługi, oceniając jakość oraz organizację ich pracy.
Możemy każdemu polecić wykonanie usług transportowych przez firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako solidnego oraz kompetentnego partnera.

Justyna Chaba, Granpak

Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportu. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Anna Gumowska, Hurtownia Opakowań

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowywanie oferty do potrzeb klienta.

Magdalena Wijata, SET Bartłomiej Pankowski

Współpracując z naszą firmą Direct Cargo Sp z o.o. udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Karolina Delowska, Exertis

Nasza wspótpraca w ocenie całego zespołu przebiega bez zarzutu a wręcz jest wzorcowa. Rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zachęcają do współpracy. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Tatiana Pajewska, Exacta

Firma Direct Cargo Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner.

Arkadiusz Hanik, Hanipol

Czas zacząć współpracę.

NAPISZ DO NAS