O firmie

Direct Cargo Sp. z o.o.

Twój partner w biznesie

Nasza firma transportowa istnieje na rynku od 2016 roku i nieustannie się rozwija. Staramy się spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów. Dzisiaj nasza firma przewozowa z Łodzi może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także mocną, ugruntowaną pozycją na rynku, która gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim Klientom.

Nasz zespół

Naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie, dlatego pracują z nami najlepsi specjaliści w swojej branży. Do każdego klienta podejdchodzimy indywidualnie. Poznaj nasz zespół.

Paula Adamczewska

Aleksandra Domaradzka

Żaneta Bączyk

Nasze wartości

Zobacz, co jest dla nas najważniejsze.

Misją naszej firmy jest obsługa na najwyższym poziomie naszych partnerów biznesowych i wspieranie ich w codziennej działalności biznesowej.

Być najbardziej cenioną firmą transportową w Polsce i w Europie, z dumą budowaną na poprzez rzetelną pracę i profesjonalizm.

Głównymi wartościami naszej firmy są, przede wszystkim:

  • Rzetelność i uczciwość biznesowa
  • Najwyższa jakość świadczenia usług
  • Zaangażowanie i współpraca wszystkich pracowników
  • Zrównoważony rozwój

Naszym celem jest bycie liderem w zakresie logistyki oraz głównym dostawcą usług dystrybucyjnych na terenie całej Polski i Europy. Dzięki w pełni profesjonalnym i przemyślanym działaniom dążymy do stale zwiększającej się pozycji na rynku oraz usatysfakcjonowania zarówno naszych klientów, jak i pracowników.

Zacznij jeździć z Direct Cargo

Zadzwoń do nas i dowiedz się, na czym może polegać nasza współpraca.

Referencje

Oto, co nasi szczęśliwi kontrahenci mieli do powiedzenia na temat naszych usług:

Przedsiębiorstwo Direct Cargo Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co można było zauważyć podczas wykonania usługi, oceniając jakość oraz organizację ich pracy.
Możemy każdemu polecić wykonanie usług transportowych przez firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako solidnego oraz kompetentnego partnera.

Justyna Chaba, Granpak

Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportu. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Anna Gumowska, Hurtownia Opakowań

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowywanie oferty do potrzeb klienta.

Magdalena Wijata, SET Bartłomiej Pankowski

Współpracując z naszą firmą Direct Cargo Sp z o.o. udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Karolina Delowska, Exertis

Nasza wspótpraca w ocenie całego zespołu przebiega bez zarzutu a wręcz jest wzorcowa. Rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zachęcają do współpracy. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Tatiana Pajewska, Exacta

Firma Direct Cargo Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner.

Arkadiusz Hanik, Hanipol

Czas zacząć współpracę.

NAPISZ DO NAS