Spedycja

Spedycja międzynarodowa

Nasza firma przewozowa to solidność, doświadczenie, ugruntowana pozycja i doskonała opinia na rynku.

Zajmujemy się spedycją międzynarodową oraz spedycją krajową. Podział ten ma szczególne znaczenie w sposobach organizacji jednostek gospodarczych spedycji, z uwagi na fakt statutowych deklaracji przedsiębiorstw w sprawie zakresu świadczenia własnych usługi.

Napisz do nas

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytanie bądź chcesz, abyśmy przedstawili dla Ciebie ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość e-mail.

Cele spedycji krajowej

Nasza firma spedycyjna z Łodzi zajmuje się szeroko pojętym organizowaniem przewozu towarów swoich klientów i partnerów. Celem naszej działalności jest organizowanie przewozów ładunków w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny, nie narażający naszych klientów na szkody. Transporty organizujemy zarówno w kraju, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.

Profesjonalna obsługa transportu

DirectCargo Sp. z o.o. jest firmą transportowo-spedycyjną z Łodzi, utworzoną przez profesjonalisów z branży TSL. Naszymi głównymi zadaniami jest Transport, Spedycja oraz Logistyka. Dla swoich klientów staramy się być najlepszym partnerem i w biznesie, i na drodze. Zrzeszamy specjalistów w swoich dziedzinach tak, aby finalna jakość obsługi Państwa towarów była na jak najwyższym poziomie.

Niezawodna kadra spedycyjna

Oferujemy Państwu Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zacznij jeździć z Direct Cargo

Zadzwoń do nas i dowiedz się, na czym może polegać nasza współpraca.

Referencje

Oto, co nasi szczęśliwi kontrahenci mieli do powiedzenia na temat naszych usług:

Przedsiębiorstwo Direct Cargo Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co można było zauważyć podczas wykonania usługi, oceniając jakość oraz organizację ich pracy.
Możemy każdemu polecić wykonanie usług transportowych przez firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako solidnego oraz kompetentnego partnera.

Justyna Chaba, Granpak

Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportu. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Anna Gumowska, Hurtownia Opakowań

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowywanie oferty do potrzeb klienta.

Magdalena Wijata, SET Bartłomiej Pankowski

Współpracując z naszą firmą Direct Cargo Sp z o.o. udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Karolina Delowska, Exertis

Nasza wspótpraca w ocenie całego zespołu przebiega bez zarzutu a wręcz jest wzorcowa. Rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zachęcają do współpracy. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Tatiana Pajewska, Exacta

Firma Direct Cargo Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner.

Arkadiusz Hanik, Hanipol

Czas zacząć współpracę.

NAPISZ DO NAS