Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor krajowy - międzynarodowy

Czytaj więcej: http://praca.gratka.pl/oferta/spedytor-3536455.html

OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa zleceń transportowych realizowanych dla dedykowanego klienta, Codzienna współpraca z klientem, polegająca na raportowaniu postępu w realizacji zleceń, Codzienna współpraca z przewoźnikami, polegająca na monitorowaniu jakości ich pracy i dbaniu o bezpieczeństwo transportu, Rozwijanie współpracy z przewoźnikami, Podejmowanie działań poprawiających jakość i bezpieczeństwo transportu.

WYMAGANIA:
doświadczenie i znajomość branży transportowej, własna inicjatywa, zaangażowanie, praca w zespole, komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem, dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu.

OFERUJEMY:
samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko, umowę o pracę lub umowę o współpracy (w zależności od preferencji kandydata),

BARDZO atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, dynamiczny rozwój kariery zawodowej na rynkach europejskich, przejrzyste warunki współpracy.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W NASZYM ZESPOLE WYŚLIJ SWOJA APLIKACJE NA ADRES:
DirectCargo@DirectCargo.pl

Direct Cargo Sp. z o.o.
Al.Tadeusza Kościuszki 88/82 90-437 Łódź
email: directcargo@directcargo.pl
tel. 42 942 0727; fax. 42 942 0989