Transport Międzynarodowy

Transport międzynarodowy w pigułce

Nasza firma przewozowa to solidność, doświadczenie, ugruntowana pozycja i doskonała opinia na rynku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport międzynarodowy jest dla Państwa zawsze bardzo stresujący. Jest to także nierzadko niełatwe wyzwanie logistyczne, ale nasza firma transportowa zadba o to, aby taka usługa była zawsze zrealizowana szybko i w pełni profesjonalnie.

Napisz do nas

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytanie bądź chcesz, abyśmy przedstawili dla Ciebie ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość e-mail.

Licencjonowany transport międzynarodowy

Realizujemy przewozy międzynarodowe w oparciu o udzielone nam licencję. Co więcej, jako profesjonalna firma spedycyjna, dysponujemy pełnym OC przewoźnika o bardzo szerokim zakresie ochrony. Wszystkie usługi transportowe są dzięki temu odpowiednio zabezpieczone i zawsze mogą spać Państwo spokojnie, nawet przy zlecaniu nam bardzo skomplikowanych zadań.

Nowoczesny transport międzynarodowy

Nasza firma transportowa od wielu lat działa na terenie Łodzi i cieszy się bardzo dużym zaufaniem, między innymi dzięki stawianiu na nowoczesną flotę pojazdów. Wykonując transport międzynarodowy na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z nowoczesnych ciężarówek spełniających normy emisji spalin EURO 6, dzięki czemu wjedziemy bez problemu do każdego kraju. Spedycja międzynarodowa dotyczy u nas wielu rodzajów towarów, a więc dysponujemy różnymi typami naczep i specjalistycznym sprzętem do zabezpieczania ładunków.

Transport międzynarodowy z DirectCargo

Zachęcamy już teraz do kontaktu z naszym pracownikami. Nasza doświadczona firma transportowa DirectCargo podejmie się najtrudniejszych nawet zadań. Transport międzynarodowy to duże wyzwanie logistyczne i zadbamy o to, aby odciążyć Państwa od wielu obowiązków, gwarantując przy tym terminowość wszystkich dostaw.

Zacznij jeździć z Direct Cargo

Zadzwoń do nas i dowiedz się, na czym może polegać nasza współpraca.

Referencje

Oto, co nasi szczęśliwi kontrahenci mieli do powiedzenia na temat naszych usług:

Przedsiębiorstwo Direct Cargo Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co można było zauważyć podczas wykonania usługi, oceniając jakość oraz organizację ich pracy.
Możemy każdemu polecić wykonanie usług transportowych przez firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako solidnego oraz kompetentnego partnera.

Justyna Chaba, Granpak

Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportu. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Anna Gumowska, Hurtownia Opakowań

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowywanie oferty do potrzeb klienta.

Magdalena Wijata, SET Bartłomiej Pankowski

Współpracując z naszą firmą Direct Cargo Sp z o.o. udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Karolina Delowska, Exertis

Nasza wspótpraca w ocenie całego zespołu przebiega bez zarzutu a wręcz jest wzorcowa. Rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zachęcają do współpracy. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Tatiana Pajewska, Exacta

Firma Direct Cargo Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner.

Arkadiusz Hanik, Hanipol

Czas zacząć współpracę.

NAPISZ DO NAS