Kariera

Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników.

NAPISZ DO NAS

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Poniżej znajdziesz listę stanowisk, na które obecnie prowadzimy rekrutację.

NAPISZ DO NAS

Czy to Ciebie szukamy?

Czy to Ciebie szukamy?

Spedytor krajowy-międzynarodowy

Obowiązki:
Kompleksowa obsługa zleceń transportowych realizowanych dla dedykowanego klienta, Codzienna współpraca z klientem, polegająca na raportowaniu postępu w realizacji zleceń, Codzienna współpraca z przewoźnikami, polegająca na monitorowaniu jakości ich pracy i dbaniu o bezpieczeństwo transportu, Rozwijanie współpracy z przewoźnikami, Podejmowanie działań poprawiających jakość i bezpieczeństwo transportu.

Wymagania:
doświadczenie i znajomość branży transportowej, własna inicjatywa, zaangażowanie, praca w zespole, komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem, dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu.

Co zyskasz w zamian?

Dla naszych pracowników przewidzieliśmy przede wszystkim samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko, umowę o pracę lub umowę o współpracy (w zależności od preferencji kandydata), bardzo atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, dynamiczny rozwój kariery zawodowej na rynkach europejskich oraz przejrzyste warunki współpracy.

Referencje

Oto, co nasi szczęśliwi kontrahenci mieli do powiedzenia na temat naszych usług:

Przedsiębiorstwo Direct Cargo Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co można było zauważyć podczas wykonania usługi, oceniając jakość oraz organizację ich pracy.
Możemy każdemu polecić wykonanie usług transportowych przez firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako solidnego oraz kompetentnego partnera.

Justyna Chaba, Granpak

Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportu. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Anna Gumowska, Hurtownia Opakowań

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowywanie oferty do potrzeb klienta.

Magdalena Wijata, SET Bartłomiej Pankowski

Współpracując z naszą firmą Direct Cargo Sp z o.o. udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Karolina Delowska, Exertis

Nasza wspótpraca w ocenie całego zespołu przebiega bez zarzutu a wręcz jest wzorcowa. Rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zachęcają do współpracy. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Tatiana Pajewska, Exacta

Firma Direct Cargo Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner.

Arkadiusz Hanik, Hanipol

Czas zacząć współpracę.

NAPISZ DO NAS