Transport Krajowy

Transport krajowy na najwyższym poziomie

Nasza firma przewozowa to solidność, doświadczenie, ugruntowana pozycja i doskonała opinia na rynku.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne usługi transportowe, elastycznie dopasowując się do potrzeb każdego Klienta. Dysponujemy licencją na transport krajowy oraz posiadamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które gwarantuje Państwu bezpieczeństwo. Choć nasza siedziba mieści się w Łodzi, nie ma znaczenia, na jakiej konkretnie trasie ma być zrealizowana spedycja. Mamy zespół doświadczonych kierowców, który zawsze zadba o to, aby towar dotarł na miejsce nie tylko na czas, ale także w nienaruszonym stanie.

Napisz do nas

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytanie bądź chcesz, abyśmy przedstawili dla Ciebie ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość e-mail.

Rozbudowana flota transportu krajowego

Dysponujemy rozbudowaną flotą różnego rodzaju naczep ciężarowych, realizując nawet transport chłodniczy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie każdy rodzaj towaru. Zajmujemy się nawet transportem materiałów budowlanych, zawsze zgodnie z przepisami, rzetelnie i przede wszystkim pewnie.

Profesjonalny transport krajowy

Jeśli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z naszymi usługami transportu krajowego, zlecić nam wycenę na usługi transportowe lub skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego, już teraz zapraszamy do kontaktu. Transport krajowy zawsze realizujemy sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Elastyczne podejście do transportu krajowego

Nie boimy się żadnych wyzwań i dlatego na pewno elastycznie dopasujemy się do Państwa potrzeb. DirectCargo to solidna firma spedycyjna. Mogą zyskać Państwo idealnego partnera, zarówno przy stałej współpracy na transport krajowy, jak i przy zleceniach jednorazowych, okazyjnych.

Zacznij jeździć z Direct Cargo

Zadzwoń do nas i dowiedz się, na czym może polegać nasza współpraca.

Referencje

Oto, co nasi szczęśliwi kontrahenci mieli do powiedzenia na temat naszych usług:

Przedsiębiorstwo Direct Cargo Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co można było zauważyć podczas wykonania usługi, oceniając jakość oraz organizację ich pracy.
Możemy każdemu polecić wykonanie usług transportowych przez firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako solidnego oraz kompetentnego partnera.

Justyna Chaba, Granpak

Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Direct Cargo Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportu. Od momentu nawiązania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Anna Gumowska, Hurtownia Opakowań

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowywanie oferty do potrzeb klienta.

Magdalena Wijata, SET Bartłomiej Pankowski

Współpracując z naszą firmą Direct Cargo Sp z o.o. udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw.

Karolina Delowska, Exertis

Nasza wspótpraca w ocenie całego zespołu przebiega bez zarzutu a wręcz jest wzorcowa. Rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zachęcają do współpracy. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Tatiana Pajewska, Exacta

Firma Direct Cargo Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner.

Arkadiusz Hanik, Hanipol

Czas zacząć współpracę.

NAPISZ DO NAS